Kategorie A0
věk | |||
1. | Loučka Filip | 3 | 00:49:00 |
2. | Wild Vítězslav | 4 | 00:53:00 |
3. | Jakubíková Kristínka | 4 | 00:57:00 |
4 | Kotek Ondřej | 4 | 01:00:00 |
5. | Kadeřábek Jan | 4 | 01:17:00 |
6. | Kohout Sebastián | 4 | 01:50:00 |
7. | Pokorný Tadeáš | 4 | 01:57:00 |
8. | Vosáhlo Matyáš | 4 | 02:17:00 |
9. | Koptík Matyáš | 4 | 03:05:00 |
10. | Haladová Anika | 3 | 03:07:00 |
11. | Jakubíková Karolína | 2 | 04:13:00 |
12. | Nitsch Vítek | 3 |
Kategorie A
věk | |||
1. | Halada Jakub | 6 | 01:22:00 |
2. | Anglettová Julie | 5 | 01:39:00 |
3. | Köchert Šimon | 5 | 01:54:00 |
4 | Švec Antonín | 6 | 01:54:00 |
5. | Kadrnáč Samuel | 6 | 02:09:00 |
6. | Uhlářová Anička | 5 | 02:28:00 |
7. | Nováková Magdalena | 6 | 02:40:00 |
8. | Kotková Kateřina | 6 | 03:16:00 |
9. | Havlík Šimon | 6 | 03:25:00 |
10. | Nitsch Lukáš | 5 | 03:29:00 |
11. | Němejcová Týnka | 6 | 03:37:00 |
12. | Vodička Kristián | 5 | 03:55:00 |
13. | Noga Lukáš | 6 | 07:05:00 |
14. | Kaplan Matyáš | 5 |
Kategorie H-A
1. | Derco Michal | 6 | 08:03:00 |
Kategorie H-C
1. | Šafrová Barbora | 04:24:00 |
2. | Olbert Mikuláš | 06:38:00 |
3. | Hlavsová Kateřina |
Kategorie H-D
1. | Nováková Tereza | 03:56:00 |
2. | Janeček Antonín | 06:40:00 |
3. – 4. | Janovská Alice | |
Šedá Lucie |
Kategorie B
věk | finále | |||
1. | Švec Milan | 10 | 04:32:00 | 06:22:00 |
2. | Bezrukov Michal | 10 | 04:08:00 | 06:23:00 |
3.- 4. | Bělohoubková Kristýna | 8 | 04:13:00 | 06:35:00 |
Rudovský Matěj | 7 | 03:09:00 | 06:35:00 | |
5. | Kopáčková Tereza | 10 | 04:48:00 | 07:45:00 |
6. | Koptíková Natálie | 8 | 04:09:00 | 07:46:00 |
7. | Nováková Martina | 8 | 04:59:00 | |
8. | Zachrášová Barbora | 05:06:00 | ||
9. | Nikodýmová Linda | 8 | 05:12:00 | |
10. | Kadrnáč Dominik | 05:14:00 | ||
11. | Hušák Radim | 10 | 05:15:00 | |
12. | Nitsch Ondřej | 7 | 05:22:00 | |
13. | Ehrlichová Lenka | 8 | 05:42:00 | |
14. | Martinovský Pavel | 05:47:00 | ||
15. | Rudovská Emma | 10 | 05:51:00 | |
16. | Průžek Adam | 9 | 06:10:00 | |
17. | Havlíková Terezka | 10 | 06:31:00 | |
18. | Růžička Stanislav | 10 | 06:37:00 | |
19. | Noga Jakub | 7 | 06:56:00 | |
20. | Angletta Jan | 8 | 07:10:00 | |
21. | Hlavsová Kateřina | 8 | 08:09:00 | |
22. | Klementová Lucie | 10 | 09:01:00 | |
23.- 40. | Cafmeyer Nathan | |||
Cafmeyer Thomas | ||||
Gruntrádová Anička | ||||
Honil Josef | ||||
Köppelová Klára | ||||
Koželuh David | ||||
Koželuh Marek | ||||
Kučera Tomáš | ||||
Kudrý Damián | ||||
Kutová Rozárka | ||||
Mašek Adam | ||||
Mráz Jakub | ||||
Němejc Kája | ||||
Odehnal Jakub | ||||
Pekárek Jan | ||||
Skála Denis | ||||
Syslová Veronika | ||||
Štěpánková Ema |
Kategorie C
1. | Motrin Nikoletta | 13 | 02:10:00 |
2. | Ehrlich Jakub | 11 | 07:02:00 |
3. | Suchánková Neli | 07:04:00 | |
4 | Hantáková Julie | 12 | 07:34:00 |
5. | Szeredi Andrea | 13 | 10:21:00 |
6. | Köhn Daniel | 7 | 12:11:00 |
7. | Hanták Jáchym | 11 | 13:07:00 |
8. | Žemlík Vojta | 15:39:00 | |
9.-12. | Baculík Daniel | ||
Buchtová Nicol | |||
Kotin Vladimír | |||
Syslová Daniela |
Kategorie T
finále | |||
1. | Černá kočka, bílý kocour a zrzavý kotě | 04:40:00 | 05:48:00 |
2. | Bebušky | 05:53:00 | 06:42:00 |
3. | Köppelovi | 05:48:00 | 06:56:00 |
4 | Makovice | 08:30:00 | 07:09:00 |
5. | Staré časy | 07:12:00 | 07:13:00 |
6. | Velká čtyřka | 09:59:00 | |
7. | Sportovci | 11:01:00 | |
8. | R – lišáci | 11:05:00 | |
9. | Nabazu | 12:23:00 | |
10. | Ourečáci | 12:40:00 | |
11. | Švecouni | 12:46:00 | |
12.- 22. | Dlouhá hára | ||
FC Čerňák | |||
Kohouti | |||
Kolik třešní, tolik višní | 15:53:00 | ||
Lumiel | |||
Mrazíci | |||
Novákovi | |||
Pacific | |||
Pandy | |||
Převodovky | |||
Šmoulové |
Kategorie D
finále | |||
1. | Novotná Kateřina | 03:09:00 | 02:03:97 |
2. – 3. | Koptíková Tereza | 02:45:00 | 02:29:00 |
Uhlářová Luisa | 02:35:00 | 02:29:00 | |
4. | Škoch Honza | 03:17:00 | 02:41:00 |
5. | Marková Eva | 02:48:00 | 02:47:00 |
6. | Vojtíšková Lenka | 03:18:00 | 03:08:00 |
7. | Rezková Gabriela | 03:22:00 | |
8. | Köppelová Kateřina | 03:24:00 | |
9. | Nosková Kateřina | 03:27:00 | |
10. | Týfová Radka | 03:57:00 | |
11. | Horáková Jana ml. | 04:02:00 | |
12. | Hrdinová Linda | 04:13:00 | |
13. | Rychterová Petra | 05:04:00 | |
14. | Křivánková Lucie | 05:33:00 | |
15. | Jiroutová Eliška | 05:38:00 | |
16. | Kuligová Veronika | 05:47:00 | |
17. | Angletta Daniel | 06:07:00 | |
18. | Němejcová Andrea | 06:28:00 | |
19. | Janeček Antonín | 06:54:00 | |
20. | Jarešová Dominika | 07:04:00 | |
21. | Marková Helena | 08:43:00 | |
22.- 32. | Augustinová Marie | ||
Ducháčková Aneta | 12:33:00 | ||
Ehrlichová Dana | |||
Finferle Jan | |||
Horáková Jana st. | |||
Janečková Irena | |||
Jirout Miloš | 15:01:00 | ||
Kotinová Hana | 11:07:00 | ||
Seifert Karel | |||
Velísková Veronika | 14:24:00 | ||
Zíka Filip |
Místa 22.-32. obsadili soutěžící, kteří skládačku buď nesložili, nebo složili po časovém limitu. Z časových důvodů byla v 1. kole soutěž ukončena po 10 minutách.